شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۰۷
کد مطلب : 1664
مدیر پشتیبانی و ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران، هشت قرارداد و تفاهم‌نامه با شرکت‌های داخلی سازنده تجهیزات صنعت نفت به ارزش ۴.۵ هزار میلیارد تومان با استفاده از دستورعمل تولید بار اول امضا کرد.
دستورعمل تولید محصولات بار اول در صنعت نفت به جدیت پیگیری می‌شود
برزو قنبری عدیوی در آیین امضای هشت قرارداد و تفاهم‌نامه که با حضور محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه دومین روز برگزاری بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی نمایشگاه صنعت نفت برگزار شد، بیان کرد: ارزش این  قراردادها بیش از ۴.۵ هزار میلیارد تومان است و بخشی از قراردادهای مدیریت پشتیبانی  و ساخت کالا با شرکت‌های داخلی نیز در روز پایانی نمایشگاه امضا می‌شود.

وی در خصوص عملکرد این مدیریت در زمینه تولید محصولات بار اول و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و  محصولات گلوگاهی و استراتژیک مورد نیاز صنعت نفت گفت: در جلساتی  که از سال گذشته برگزار شد، این شرکت‌ها شناسایی و توانایی آن‌ها مورد ارزیابی قرار گرفت و  امروز به مرحله امضای تفاهم‌نامه و قرارداد رسید.

مدیر پشتیبانی و ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران یادآور شد: توافق‌های انجام شده  شامل پنج یادداشت تفاهم و سه قرارداد است که میان شرکت‌های فعال سازنده تجهیزات صنعت نفت و مدیریت پشتیبانی ساخت و تأمین کالا با دستورعمل تولید بار اول امضا شد.

قنبری ادامه داد: ساخت لوله‌های بدون درز، سیستم تانک گیجینگ، ترانسمیتر، شیر RSBV ، Snubbing Unit، دستگاه فراورش سیار نفت (MOS)، مته PDC، میکرو توربین گازی از جمله  محصولاتی است که برای بار اول درصنعت نفت کشور تولید می‌شود.
  https://safireenergy.ir/vdci.qazct1aq5bc2t.html
منبع : شانا
نام شما
آدرس ايميل شما